Zamiany po epidemii COVID-19


Nie mogliśmy się doczekać, kiedy w końcu będziemy mogli przekazać Wam taką wiadomość – w końcu nastał ten moment! Ponownie możemy zaprosić Was do naszych wnętrz przy #sikorskiego107.

Nie wszystko wraca jednak całkowicie do starych porządków, mocno zmienią się u nas zasady ze względu na obostrzenia i zalecenia, których będziemy przestrzegać, dla Waszego i naszego bezpieczeństwa.

Przed wejściem do restauracji przygotowane będzie dla Was stanowisko do dezynfekcji rąk, z której prosimy, byście obowiązkowo korzystali. W najbliższym czasie wyłączony będzie nasz kącik zabaw dla najmłodszych, a każdy stolik będzie miał swoją wyznaczoną strefę – której przestrzeń w całości dezynfekowana będzie po każdych gościach. Nasza obsługa, choć schowana pod maseczkami i przyłbicami, będzie niezmiennie witać Was serdecznością, a nasza kuchenna załoga – smakami, które tak bardzo cenicie.

Zmianie ulegają póki co także nasze godziny otwarcia oraz karta menu – którą już jutro znajdziecie na naszym profilu. Jeśli będzie mieli w planach nas odwiedzić – zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji telefonicznej, to znacząco ułatwi i przyspieszy przygotowanie dla Was stolika, bez konieczności oczekiwania.
W dalszym ciągu będziemy również realizować zamówienia na wynos i w dostawie, według wcześniejszych zasad:

Wszystkie zamówienia przyjmujemy w przeddzień dostawy do godziny 18 – telefonicznie, poprzez wiadomość na Fb lub mailowo.

Dowóz powyżej 100 zł jest bezpłatny, poniżej płatny jest dodatkowo 10 zł. Minimalna kwota zamówienia to 50 zł. Możliwy jest odbiór osobisty, jednak tylko po wcześniejszym umówieniu, na konkretną godzinę i, oczywiście, z zachowaniem wszystkich norm bezpieczeństwa w obecnej sytuacji. Obowiązująca forma płatności za zamówienia z odbiorem lub dostawie to przelew z potwierdzeniem lub, ewentualnie, odliczona kwota w gotówce.

Bardzo cieszymy się na ponowne spotkanie z Wami i obiecujemy, że zadbamy z najwyższą starannością o Wasz komfort i bezpieczeństwo podczas wizyty u nas – i niezmiennie, o wspaniałe doświadczenia kulinarne!